Coș gunoi din material plastic pentru materiale reciclabile, volum 80 l, capac culoare albastră

Descriere
Coșuri de gunoi din plastic cu volum 80 L
- coșuri de gunoi din plastic dur, rezistent la șocuri și intemperii
- recipient gri cu capac din plastic colorat conform materialului reciclabil colectat
- stabile și totuși ușoare, manipulare simplă (două roți)
- Întreţinere foarte simplă și curățare ușoară
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | da |
| construcție - material | plastic |
| containerul din interior | nici |
| cu scrumier | nu |
| culoare | albastru ![]() |
| utilizare | pentru exterior |
| volum | 80 l |
| adâncime | 380 mm |
| înălțime | 800 mm |
| lățime | 500 mm |







