Taburet de lucru atelier productie ergonomic rotativ pentru industrie POLO TOOL, scaun din poliuretan negru

Descriere
Taburet de lucru rotativ atelier producție industrială ergonomic durabil profesional tip scaun de lucru fără spătar. Taburetele de lucru sunt scaune fără spătar, de obicei mai compacte și mai ușor de manevrat. Sunt ideale pentru lucrul în spații mici sau pentru activități care nu necesită un spătar (precum munca în ateliere, la bancuri de lucru, în industria auto. etc.).
- taburet de lucru ”POLO TOOL” cu tavă pentr piese mici și scule/unelte, cu piston cu amortizor pneumatic pentru reglarea continuă și individuală a înălțimii (370 - 550 mm)
- șezut taburet din poliuretan moale, anti-alunecare, rezistent la praf, ulei și solvenți, curățare ușoară (poate fi și dezinfectat), rezistent la apă
- bază din material plastic (poliamidă cu fibră de sticlă)
- cu role din plastic dur pentru suprafețe moi
- tavă pentru depozitarea pieselor mici și a instrumentelor
Dimensiuni/alti Parametri
| cadru | cu roți |
| cadru materialul | nailon negru |
| cotiere | nu |
| culoare | negru ![]() |
| material husă | poliuretan |
| spătarul | nu |
| suport pentru picioare | nu |
| diametru șezut | 330 mm |
| înălțimea max. șezut | 550 mm |
| înălțimea min. șezut | 370 mm |





