Coș de gunoi, oțel inoxidabil lucios, recipient interior de 70 l

Descriere
Coș de gunoi din oțel inoxidabil pentru exterior, carcasă foarte solidă, cu scrumieră integrată.
Golirea se face prin deschiderea construcției, scrumiera este pur și simplu golită în containerul principal de colectare.
Deblocarea se face cu ajutorul unei chei triunghiulare (inclusă în setul de livrare). Pregătire pentru ancorarea de sol. Pentru utilizare atât în interior cât și în exterior
Dimensiuni/alti Parametri
| colectare selectivă deșeur | nu |
| construcție - material | oțel inoxidabil |
| containerul din interior | zincat |
| cu scrumier | da |
| utilizare | pentru exterior |
| greutate | 25 kg |
| volum | 70 l |
| diametru | 420 mm |
| înălțime | 870 mm |









