Dulap metalic vestiar cu uși batante, HxLxl: 1800x600x500 mm, uși albastru RAL5005


Descriere
- dulap vestiar cu volum mare din tablă de oțel sudată, cu lăţimea totală de 600 mm
- aerisire foarte eficientă, datorită fantelor realizate direct în corpul dulapului, în uși și în peretele posterior
- înălțimea soclului 40 mm
- fiecare compartiment al vestiarului metalic este prevăzut standard cu 2 polițe (înălţimea liberă 236 și 250 mm) și o bară masivă pentru umerașe, cu trei cârlige
- închidere prin broască cilindrică, cu 2 chei (sau, la cerere, cu zăvor rotitor pentru lacăt)
- suprafață netedă, vopsită
- corpul este vopsit în gri deschis RAL7035, ușile în gri deschis sau albastru RAL5005
Dimensiuni/alti Parametri
| blocare | cilindrică |
| cadru | soclu - înălțime 40 mm |
| culoare carcasă/corp | gri deschis RAL7035 ![]() |
| culoare ușă | albastru RAL5005 ![]() |
| material | oțel |
| număr compartimente (vertical) | 1 buc. |
| număr de compartimente | 1 buc. |
| sarcina nominală a poliței valabilă doar în cazul unei distribuții uniforme a sarcinii pe suprafața poliței | 80 kg |
| adâncime | 500 mm |
| înălțime | 1800 mm |
| lăţime compartiment | 600 mm |
| lăţimea totală | 600 mm |









